Bugün,
PaŞa : Suyum Hayatım Omrumum Sevdıgım Baharım Tutkum Sevgi Gulucuklerım hAYATımın GulumSeten Tek Kadınım Solmayan Cicegım Olurmusn Mutluluk Kaynagım olu ♥ beren : seni her zaman sevicem bu hep böyle kalacak vedatımmmm.. ♥ tuba u. : sewiyorum seni bir tanem yaşama sebebim .hayatımın anlamı.ömrümmmm sen yoksan bnde yokum demektir ♥ TUBA : SADECE SEVİYORDUM SENİ NEDEN GİTTİN Kİ BENİ BIRAKTIN :( ♥ sevgi : aşkımm herşeyim tek yaşama sebebim seni çooook seviyomm suruçlu sevdigim Esmerimmm VEDATİMMMM Urfalısından<3 Evinamııı ♥ SEVGİ : SERVETİM AŞKOM SENİ ÇOK SEVİYORUM SEN SİZ BU DUÜNYA BANA ZİNDAN CANOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ♥ FeyzaBarış : sonunda sevgiliyiz 3. de olsa sen beni ben seni seviyorum ve 20 gün oldu alıştık birbirimize SENİ ÇOK SEVİYORUM !!!!!!! ♥ nurfeyza8 : Barış seni tahmin edemediğin kadar çok seviyorum ne olur bi anlasan ♥ fatime : sadiq seni coooooooxxx sevirem iller kecsede menim olmasan bele nifretim olsada sevgim ondan qat qat coxdu seni unudmaq ondanda cetindi ezabimsan ♥ ezgi : sen benim herşeyimsin <3<3<3 ♥ aşkın : seni seviyorum ♥ sevgi : seni çok seviyorum senin için ölürüm beni asla bırakma aşkımmm allahtan tek bir şey dilerim beni sensizlikle ezalandırmasın VEDATIMMMMMMM ♥ sevgi : sevgilimmm seni çoooook seviyorum sensssiz yaşayamam tek aşkımsın son aşlkım kalacaksın yaşama sebebim ♥ MENDERES : BENDE SENI COK AMA COOOK SEVIYORUM CANIM BIRTANECIK SEVDIGIM BENIM RABIAM ♥ RAB?A : MENDERES SENI COK AMA COK SEVIYORM OMRUM BENIM ♥ Adem Durmazer : gözlerimi dünyaya açarken gözlerin vardı lütfen ölürkende olsun
Sevgini Haykır

Üye Girişi

Anket

Sizce en guzel ask filmi

Selvi Boylum Al Yaz.
Issiz Adam
Titanik
Ask Tesadufleri Sever
Not Seni Seviyorum
Beni Unutma
Kasimda Ask Baskadir
Not Defteri
Incir Receli
Evim Sensin
Baska Dilde Ask
Mavi Pansiyon

İstatistikliler

Toplam Şair:2116
Toplam Etiket:996


Toplam Aşk Şiiri:10457
Onay Bekleyen:0


Toplam Aşk Hikayesi:37
Onay Bekleyen:0


Toplam Aşk Mesajı:33
Onay Bekleyen:1


Toplam Güzel Söz:58
Onay Bekleyen:1


Toplam Sesli Şiir:75
Onay Bekleyen:1


Toplam Sevgi Mesajı:16
Onay Bekleyen:0


Toplam Yorum:101
Onay Bekleyen:0


Online üyelerimiz:


Şu anda burada 27 aşk şiiri seven bulunmaktadır.

Buradasınız: Aşk Şiirleri > Bir şiirde anılar Hoş geldin

Bir şiirde anılar Hoş geldin

Handan üyemiz gönderdi.

Hoş geldin gönül bahçeme
Bahar yüzlüm hoş geldin
Bak nasıl değişti renkler
Her taraf gonca doldu
Hoşgeldin

Geceler boyu beklediğim
Yağmurla gelen
Seninle doldu en kuytu köşeler
Her yer gülüyor sanki
Çok mutluyum inanki
Yeniden hayat verdin
Hoşgeldin

Bir yıldızdı istediğim
Karanlık geceme
Sazlım,sözlüm binlerce güneş verdin
Can verdin gönül verdin
Hoşgeldin

Kaç yıl oldu bilmiyorum.Ama kendimi bildim bileli şiir yazar,müziğin o sihirli dünyasında dolaşır,ve hayatın siyah renklerini,sanatın,gök kuşağı renklerinde sevgiyle boyamaya çabalarım.
Ama çok uzun yıllar şiir yazdığımı pek kimse bilmezdi..Halbuki çok güzel keman çalan eşimle,hep müzikle,ve o dünyanın güzel insanlarıyla beraber olma imkanım oldu..
Eşimi kaybettiğim o simsiyah günlerde çocuklarım ve içimden taşan,
zapdedilemeyen dizeler tek tesellimdi galiba.
Güneşin battığı yerde
Bir dönülmez ufka gittin
isimli ilk şiir böyle geldi.Küçük kara kaplı bir defterim vardı.duygularımı paylaştığım.Sevgili dostlarım Selahaddin içli ve eşi o günlerimde hep yanımdaydılar Bir gün baktım benim defter Pınarın elinde.Okuyor.Selahaddin bey müsadenizle bu defteri ben alıyorum dedi ve iç cebine koydu.O defter benim dedi, bir daha da geri vermedi..O günlerin anısına hala Pınar da duruyor..
Bir gün elime bir nota verdi sevgili doktocuğum.. Güneşin battığı yerde şiirinin notaları.O an hissettiğim duyguları nasıl anlatabilirim ki.Sonra hüzün,sonbahar vurgunu gece gözlüm....vs.Ahmet Özhan ın doyumsuz yorumları
Benim acılı dünyamın kapılarını yepyeni ufuklara açtı,yönlendirdi.Bir dolu değerli şairde olduğu gibi, öksüz bir defterde kalacak dizelerimi o dost yüreği,ve yaratıcı bestekarlığının sihirli dokunuşlarıyla ölümsüz kıldı ve paylaştırdı.Kendi ölümsüzlüğüne ortak etti.
Şiirle,müzikle hüzünle dolu bir akşam yemeğinde,sevgili Selahaddin bey Pınar ve dostlar çok sitem ettiler bana.Hep hüzünlü şiirler yazıyorsun artık yetti, biraz da keyifli şeyler yaz diye. Sonra gece herkes evine gitti.
Masa öylece duruyor.Çocuklarım odalarında mışıl mışıl uyuyor.Dışarda usulca yağan yağmurun sesi dışında,hiç ses yok.Dostlar,gönül verdiğim sanat,ve hiç ölmeyecek sevgilerim..Birden içime şükür ışıkları doldu.Şiir masanın üstüden aldığım bir peçetenin üstüne dökülüverdi..
Hoş geldin gönül bahçeme bahar yüzlüm hoşgeldin.
Noktayı koydum,Selahattin beylerin telefon numarasını çevirdim.Kapıdan yeni girmişler.Nefes,nefese Pınar açtı.Bak neşeli şiir yazdım dinle dedim.Sen delisin dedi ama şiiride çok beyendi.Selahaddin kağıt kalem al da gel sen bunu mutlaka bestelersin dedi.
O yıl Sevgili Ahmet Özhanın yorumuyla hoşgeldin bir dolu ödüller aldı.
Değerli bestekar Avni anılın bestesindeki şiir gibi,
Rüya gibi uçan yıllar
Biraz durun durun biraz.Yıllar durmadan rüya gibi uçup gidecek ama anı hazineleri,onlar hiç bitmeden nesilden nesile güzellikleriyle kalacak Yeter ki biz insanlar sevgisizlik ve dünya geçiciliğiyle onları yok etmeyelim

Cansın Erol
 
Cansın Erol
 


 


Bu yazıyı sosyal ağlarda paylaşmak için tıkla!

Tarih : 2010-05-31 20:48:22 | Hit: 1451 | Puan: 0

Popüler Şiirler
Yeni Eklenenler

Copyright © 2007 - ∞ by CemveNuray.Com. Tüm hakları Cem ve Nuray'a aittir.